1. Logi sisse siit

  Kui te ei ole veel kasutaja, siis registreerige siin. Pileteid saate vaadata ka sisselogimata.

 2. Kaardi isikustamine

  Isikustamine annab võimaluse kasutada isikule määratud sõidusoodustusi.

  Uue soodustuse tekkimisel tuleb Ühiskaart soodustuse saamiseks uuesti isikustada.

 3. Piletikontroll

  Kontrolli Ühiskaardil olevaid pileteid ja raha.

Sõida ühiskaardiga

Kasuta bussi piletite ostmiseks Ühiskaarti - puutevaba sõidukaart, mida saad kasutada erinevates linnades üle Eesti. Kõik sinu piletid mugavalt ühe kaardi peal. Lisainfot vaata siit.

Teated
 • Tallinna ja Tartu ühissõidukites saad lunastada pileti ka kontaktivaba pangakaardiga. Kontaktivaba makset võimaldaval validaatoril on vastav Visa või Mastercardi logo. Viipa kaarti ja ongi pilet olemas. Tallinnas on pangakaardi makset toetavad validaatorid ühissõiduki esimese ukse lähedal. Tartus saab pangakaardiga viibata iga validaatori juures.
  Rohkem infot: https://tartu.pilet.ee ja https://tallinn.pilet.ee
 • Puude- ja töövõimekaardi omanikel on võimalik lisada enda Ühiskaardile järgmised ühistranspordi soodustused: Tallinna Ühistranspordi soodusõigust mittetallinlasele on võimalik lisada ühiskaardile ainult puudega isikul. Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse tasuta sõiduõigus ja Elroni soodusõigust on võimalik lisada ühiskaardile nii puudega isikul kui töövõime kaardi omanikul. Soodusõiguse saamiseks palume Teil esitada meile nõuetekohane avaldus koos puudega isiku kaardi koopia, puudeotsuse koopia või töövõimekaardi koopiaga.
  Küsimuste korral kirjuta meile aadressil info@pilet.ee

Tallinna Loomaaed

Paldiski mnt 145 / Ehitajate tee 150, Tallinn

Tallinna loomaaed peab loomakollektsiooni inimeste kultuuri- ja haridustaseme tõstmise, loomade teadusliku uurimise ja nende hääbuvate looduslike asurkondade taastamise huvides, kompenseerimaks inimkonna negatiivset toimet loodusele.

Loomaaia piletid ›

Ühiskaardile saab osta sõidupileteid või laadida üksikpiletite soetamiseks piletiraha.

Vaata lähemalt ›

Ühiskaardile saab osta sõidupileteid või laadida üksikpiletite soetamiseks piletiraha.

Vaata lähemalt ›