1. Logi sisse siit

  Kui te ei ole veel kasutaja, siis registreerige siin. Pileteid saate vaadata ka sisselogimata.

 2. Kaardi isikustamine

  Isikustamine annab võimaluse kasutada isikule määratud sõidusoodustusi.

  Uue soodustuse tekkimisel tuleb Ühiskaart soodustuse saamiseks uuesti isikustada.

 3. Piletikontroll

  Kontrolli Ühiskaardil olevaid pileteid ja raha.

Sõida ühiskaardiga

Kasuta bussi piletite ostmiseks Ühiskaarti - puutevaba sõidukaart, mida saad kasutada erinevates linnades üle Eesti. Kõik sinu piletid mugavalt ühe kaardi peal. Lisainfot vaata siit.

Teated
 • Alates 26.07.2023 lõppeb kaugliinide piletite müük Pilet.ee mobiilirakenduse. Külasta mobiilis meie mobiilisõbralikku veebilehte kaugliinid.pilet.ee.
 • Ühiskaarti on võimalik osta Omniva e-poest ja tellida kaart enda postkasti. Valikus on erinevad kujundused ja kõik kaardid on ristkasutatavad. Loe rohkem Ühiskaardi kohta siit.
 • Nüüd on võimalik Tartu ühistranspordis osta pilet veelgi kiiremini! Aktiveeri telefonis Apple Pay kiiremakselahendus ja osta pilet ilma, et peaksid seadme või rakenduse avama. Makselahendus töötab ka seadme tühja aku korral. Loe rohkem: tartu.pilet.ee.

Tallinna Loomaaed

Paldiski mnt 145 / Ehitajate tee 150, Tallinn

Tallinna loomaaed peab loomakollektsiooni inimeste kultuuri- ja haridustaseme tõstmise, loomade teadusliku uurimise ja nende hääbuvate looduslike asurkondade taastamise huvides, kompenseerimaks inimkonna negatiivset toimet loodusele.

Loomaaia piletid ›

Tallinna Botaaniakaaed

Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Botaanikaaias on Sul aastaringselt võimalus tutvuda maailma eri paigus kasvavate taimedega. Botaanikaaed on suurepärane paik jalutamiseks, puhkamiseks ja suvehooajal ka mõnusaks pikniku pidamiseks.

Botaanikaaia piletid ›

Ühiskaardile saab osta sõidupileteid või laadida üksikpiletite soetamiseks piletiraha.

Vaata lähemalt ›

Ühiskaardile saab osta sõidupileteid või laadida üksikpiletite soetamiseks piletiraha.

Vaata lähemalt ›