Pilet.ee Kuidas osta Elektrooniliselt Mobiiliga Isiklik mobiilikonto

Maksed mobiiliga

Telia kliendile

Pileti ostmine on võimalik Telia lepingulistele klientidele ning Telia kõnekaardi kasutajatele. Lepingulistel klientidel on võimalik osta pileteid üldkrediidist, kõnekaardi kasutajatel ettemaksu jäägi piires.

Erandiks on Telia-ga ärikliendilepingu sõlminud mobiilinumbri kasutajad, kellele pileti ostmise võimalus peab olema firma poolt lubatud. Vastava määrangu saab teostada firma poolt volitatud isik Telia E-teeninduses.

Samuti on Telia äri- ja suurklientidel võimalik kasutada pileti ostmiseks Era arve teenust.

Elisa kliendile

Krediidireeglid kehtivad üldsummas kõigile M-ristkasutuse 1322*... vahendusel ostetud toodetele ja teenustele (sh. Tallinna ja Tartu piletid). M-kaubanduse teenused on vaikimisi avatud Elisa lepingulistele era- ja äriklientidele.

Eraklientidele kehtivad M-kaubanduse teenuste kasutamisel järgmised piirangud:

  • Ühes kuus saab tarbida M-kaubanduse teenuseid kuni 50.00 € eest;

Elisa äriklientidele on teenus vaikimisi avatud piiranguteta. Vastava piirangu kehtestamise õigus on ärikliendi volitatud isikul.

Seatud piirangud on summaarsed ja ei sõltu eriteenuste osakaalust.

Tele2 kliendile

Pileteid saavad osta kõik lepingulised kliendid ja kõnekaardi kasutajad. Lepingulistel klientidel on võimalik pileteid osta oma üldise krediidilimiidi piires, kõnekaardi klientidel ettemaksu jäägist. Piletit saavad osta automaatselt ka kõik ärikliendid. Tele2 teenindus