Pileti infoliin

Helista: 6118000 (24/7)
Kirjuta: info@pilet.ee

Pilet.ee ݆ldinfo

Mis on mTasku

mTasku on unikaalne mobiilirakendus Eesti turul, mida saavad kasutada kõikide mobiilioperaatorite kliendid. See mobiilne rahakott koondab endasse sinu erinevad plastikkaardid: pangakaardid, kliendikaardid, kinkekaardid, transpordikaardid, jmt. mTaskuga saad maksta teenusega liitunud kauplustes ja restoranides-kohvikutes, tasuda ühe klikiga kaupade ja teenuste eest e-poodides, teha annetusi heategevusorganisatsioonidele sulle sobival ajal ja kohas, soetada kinkekaarte, valideerida sõiduõigust ühistranspordis või identifitseerida ennast teenusepakkujate juures. Lähitulevikus lisandub mTasku rakendusse teisigi põnevaid kasutusvõimalusi.

mTasku kaubamärk kuulub Telia Eesti AS-ile.

Mis on Ühiskaart mTaskus

Muuda ühistranspordiga liiklemine mugavamaks! Lisa Ühiskaart oma telefoni ning valideeri sõiduõigus vaid ühe viipega. Ühiskaart mTaskus on mobiilne Ühiskaart, millega saad valideerida oma sõiduõigust ühistranspordis. Ühiskaarti mTaskus saad esialgu kasutada Harjumaa, Tallinna, Tartu ja Pärnu ühistranspordis (v.a rongides). Kasutamise võimalus ülejäänud regioonides lisandub lähiajal.

Kui kasutad telefonis mitut makserakendust, siis soovitame Ühiskaart mTaskus enne valideerimist avada. Valideerimise toimimise kontrollimiseks veendu, et Ühiskaardil mTaskus on näha NFC „lained“. Kui sa ei kasuta muid makserakendusi ja mTasku on telefoni seadetes valitud vaikimisi makserakenduseks, piisab Ühiskaardi valideerimiseks puudutada telefoniga validaatorit. Seda saad teha ka siis, kui telefoni aku on tühi või puudub internetiühendus.

Kuidas lisada ja kasutada Ühiskaarti mTaskus

Ühiskaarti mTaskus saad kasutada kõigi Android 5.0 või uuema operatsioonisüsteemiga telefonidega (v.a Nexus, OnePlus ja CAT), millel on NFC-tugi ning paigaldatud NFC SIM-kaart. Sony nutitelefonidega saab kasutada Ühiskaardi mTaskus vaid juhul, kui sa ei kasuta teisi makserakendusi, mis töötavad NFC põhjal (nt pankade rakendused). Hetkel pakub NFC SIM-kaarti ainsana Eestis Telia Eesti AS.

Ühiskaart mTaskus maksab 2 € ning kehtib 2 aastat, misjärel tuleb sul kaart uuesti soetada. Kaardi ostmisel lisandub maksumusele ühekordne teenustasu 0,32 €.

Pärast kaarditasu maksmist ilmub Ühiskaart mTaskus sinu lisatud kaartide nimekirja äpi avalehel. Ühiskaardi lisamiseks vajuta mTaskus „Lisa kaart“, vali „Transpordi kaardid“, lisa Ühiskaart ning nõustu kasutustingimustega.

mTasku rakenduses Ühiskaardi ostmise käigus kaart isikustatakse, mis annab sulle võimaluse kasutada sulle määratud sõidusoodustusi. Koos virtuaalse Ühiskaardiga mTaskus jääb paralleelselt kehtima ka tavaline plastikust Ühiskaart. mTaskusse saad virtuaalse Ühiskaardi lisada ka siis, kui sul füüsilist Ühiskaarti ei ole.

Kui vahetad telefoni või kustutad mTaskust kogemata kehtiva Ühiskaardi, saad oma olemasoleva kaardi taastada ning kasutamist jätkata.

Isikustatud Ühiskaardiga mTaskus kehtivad automaatselt kõik sulle määratud sõidusoodustused.

mTaskus saad Ühiskaardile ka raha laadida. Selleks ava mTasku äpis Ühiskaart ning järgi juhiseid. Raha laadimisel lisandub teenustasu 0,32 €.

Lisaks näed mTaskus ülevaadet kaardile laaditud raha saldost ning sinu kehtivatest piletitest, kui oled neid oma Ühiskaardile ostnud.

NFC SIM-kaart

NFC SIM-kaardi teenuseid saavad kasutada kõik Telia, Diili ning kõnekaartide Simpel ja Super kliendid.

Klient saab uue SIMi osta kas Telia esindustest või Telia ja Diili e-poest. Telia ja Diili kliendid saavad eelnevalt ostetud SIMi aktiveerida iseteeninduses. Teiste operaatorite ja kõnekaartide kliendid peavad NFC toega SIM-kaardi saamiseks pöörduma Telia esindusse.

Proovi virtuaalset Ühiskaarti mTaskus juba täna!

Lae alla mTasku rakendus: Loe lähemalt mTasku kohta - www.mtasku.ee.